SMSDER

Bu sözleşme, SMSDER.COM (“Satıcı”) ile SMSDER.COM üzerinden ürün veya hizmet satın alan (“Alıcı”) arasında [Tarih] tarihinde [Şehir] adresinde akdedilmiştir.

1. TARAFLAR

Satıcı:

  • Unvanı: SMSDER.COM

Alıcı:

  • Adı Soyadı: [Alıcı Adı Soyadı]
  • Adresi: [Alıcı Adresi]
  • Telefonu: [Alıcı Telefon Numarası]
  • E-posta: [Alıcı E-posta Adresi]

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

Bu sözleşmenin konusu, Satıcı’nın SMSDER.COM üzerinden Alıcı’ya satmış olduğu ürün veya hizmetlerin satışı ve teslimi ile ilgili şartların belirlenmesidir.

3. ÜRÜN veya HİZMETİN TANIMI

Satıcı tarafından satılan ürün veya hizmetlerin tanımı, SMSDER.COM’da yer alan ürün veya hizmet bilgilerinde belirtilmiştir.

4. SATIŞ FİYATI

Satış fiyatı, SMSDER.COM’da yer alan ürün veya hizmetin yanında belirtilmiştir. Fiyatlara KDV dahildir.

5. ÖDEME ŞEKLİ

Alıcı, satın aldığı ürün veya hizmetin bedelini, SMSDER.COM’da yer alan ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödeyecektir.

6. TESLİMAT

Satıcı, siparişin onaylanmasından sonra en geç [teslim süresi] gün içerisinde ürünü veya hizmeti Alıcı’ya teslim edecektir. Teslimat şekli, SMSDER.COM’da yer alan teslimat seçeneklerinden biri olacaktır.

7. CAYMA HAKKI

Alıcı, 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılabilmesi için, Alıcı’nın 14 (on dört) günlük süre içerisinde Satıcı’ya yazılı bir bildirimde bulunması gerekmektedir. Cayma bildirimi, [Satıcı Adresi] adresine veya [Satıcı E-posta Adresi] e-posta adresine gönderilebilir.

8. İADE ŞARTLARI

Alıcı, cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek isterse, ürünü 14 (on dört) gün içerisinde Satıcı’ya geri göndermesi gerekmektedir. Ürün, kullanılmamış ve ambalajı açılmamış şekilde iade edilmelidir. İade edilen ürünün kargo ücreti Alıcı’ya aittir.

9. ÜRÜN veya HİZMETİN İPTALİ

Satıcı, stok durumuna veya diğer mücbir sebeplere bağlı olarak siparişi iptal etme hakkına sahiptir. Siparişin iptal edilmesi halinde, Satıcı Alıcı’ya ödemiş olduğu bedeli iade edecektir.

10. YASAL UYUŞMAZLIKLAR

Bu sözleşmeden doğan her türlü yasal uyuşmazlık, [Şehir] Mahkemeleri ve İcra Daireleri tarafından çözümlenecektir.

11. YÜRÜRLÜK

Bu sözleşme, taraflarca imzalanıp kabul edildiği tarihte yürürlüğe girer.

Taraflar, bu sözleşmeyi iki nüsha olarak imzalamışlardır.

Satıcı:

Alıcı:

[Tarih]

[Şehir]

Mesaj Gönder
Merhaba 👋
Sana nasıl yardımcı olabilirim?